ادعای بهترین بودن ما در طراحی سایت و سئو سایت با اعتماد شما عزیزان ثابت می شود. شعار تیم طراحی و توسعه گوگل خدمات و پشتیبانی عالی است، رضایت مشتری برای شرکت ما از هر چیزی مهم تر است. ما در کارمان جدی هستیم.
ساسان قبادی مدیریت

درباره تیم طراحی و توسعه گوگل

تیم طراحی و توسعه گوگل با 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو سایت توانسته اعتماد جمع کثیری از مشتریان را جلب کند. خدمات حرفه ای و پشتیبانی عالی تنها بخشی از کارهایی است که تیم طراحی و توسعه گوگل برای مشتری انجام می دهد. اگر شما بدنبال یک شرکت حرفه ای برای سئو سایت خود هستید، می توانید به ما اعتماد کنید چرا که ما نه در حرف بلکه در عمل خودمان را به شما ثابت کرده و تمام رویاهای شما را به حقیقت تبدیل می کنیم.

تیم طراحی و توسعه گوگل متشکل از پنج نفر برنامه نویس، پنج نفر گرافیست، سه نفر سئو کار و دو نفر پشتیبان بوده که هر کدامشان دارای تخصص در زمینه طراحی سایت و سئو سایت هستند. کلیه کارمندان موظف اند که مشتری را از همه جهت راضی نگه دارند و بهترین خدمات را ارائه بدهند.

اهداف تیم طراحی و توسعه گوگل برای مشتریان

طراحی سایت

داشتن یک وب سایت برای نمایش هر نوع کسب و کاری در فضای مجازی اینترنت جزء ملزومات است.
  • گرافیک بالا
  • کد نویسی استاندارد
  • کاملا ریسپانسیو

سئو سایت

بهینه سازی محتوا شما در موتورهای جستجو از جمله گوگل باعث افزایش مشتری و در نتیجه فروش شما می شود.
  • سئو کلی سایت
  • سئو کلمه ای سایت
  • افزایش ورودی گوگل

خدمات حرفه ای

تیم ما بهترین خدمات شرکت را که پلن آلفا می نامیم برای مشتریان خاص و آینده نگر در نظر گرفته است.
  • برندسازی
  • طراحی گوگل اختصاصی
  • فروش بک لینک و ریپورتاژ
تعاریف تخصصی
سئو گوگل
باید در نظر داشته باشید که حتما سایت شما استاندارد طراحی و سئو شده باشد و با قوانین گوگل مغایرت نداشته باشد چون تاثیر بسزایی در نمایش لینک شما در نتایج گوگل دارد. قدم دوم برای داشتن یک سایت حرفه ای سئو گوگل است.
تبلیغات گوگل
یکی از ارکان اساسی یک کسب و کار موفق تبلیغات حرفه ای و منظم در بستر گوگل است. حال خواه بصورت ادوردز و یا روش های دیگر. پیشنهاد ما به شما مقرون بصرفه ترین روش ممکن است و آن هم ریپورتاژ آگهی است که دائمی بوده و یکبار هزینه پرداخت می شود.
موتور جستجوگر گوگل
موتور جستجوگر گول یک دایرکتی با میلیون ها ترابایت دیتا از سراسر جهان است. گوگل در سایت الکسا رتبه یک در دنیا را دارد و اکثر امکاناتش را بصورت رایگان ارائه می دهد. در نظر گرفتن قوانین و الگوریتم های گوگل در طراحی یک سایت حرفه ای امری ضروری می باشد. قدم اول داشتن طراحی یک سایت استاندارد است.
سیستم مدیریت محتوا
هر سایتی باید بر پایه یک سیستم مدیریت محتوا content management system نصب شود تا بتوان محتوا را مدیریت کرد. از ده ها سیستم مدیریت محتوا می توان به محبوب ترین ها مانند وردپرس، جوملا، پرستاشاپ، دروپال و... اشاره کرد که هرکدام کارایی خاص خودشان را دارند.
توانایی های ما
99% طراحی سایت
99% سئو سایت
70% تبلیغات و بازاریابی

افتخار ما داشتن مشتریانی از سراسر ایران است